» » » » MOBY 4005 (MB4005)

Kategorie

MOBY 4005 (MB4005)

alt
1 ➡️ MOPAR01.45673 Obudowa górna (główka) MOBY (BMGMOPAR01.45673)
2 ➡️ MOPBR01.45673 Obudowa dolna (główka) MOBY (BMGMOPBR01.45673)
3 ➡️ BMGWAAR02.45673 Obudowa górna (podłużna) MOBY4..., WINGO4... (BMGWAAR02.45673)
4 ➡️ BMGWABR04.45673 Obudowa dolna (podłużna) MOBY4..., WINGO4... (BMGWABR04.45673)
5 ➡️ PEDS501A.4650 Stojan 90x50H45 4P MO,ME,ROKIT,TOONA (PEDS501A.4650)
6 ➡️ PECR50C.4670 Wirnik 50H45 z wałem MB4006,5015,5016 (PECR50C.4670)
7 ➡️ PMCU1.4630 Łożysko (PMCU1.4630)
8 ➡️ PMCU12.4630 Łożysko tylne 608ZZ 8x22x7 wirnika WINGO, MOBY (PMCU12.4630)
9 ➡️ PMCAC10.4630 Pierścień kompens. ROKIT/ROBO500/WINGO (PMCAC10.4630)
10 ➡️ BMG0780.4567 Pokrywa przednia silnika MOBY (BMG0780.4567)
11 ➡️ BMG0781.4567 Pokrywa tylna silnika MOBY (BMG0781.4567)
12 ➡️ V4X65.5102 Śruba 4x65 ROKIT (V4X65.5102)
12 ➡️ V4X65.5102 Śruba 4x65 ROKIT (V4X65.5102)
13 ➡️ D4-D.5110 Nakrętka samoblokująca M4 ROKIT (D4-D.5110)
14 ➡️ V4.8X9.5B.5101 Wkręt mocujący silnik WINGO - przednią pokrywę (V4.8x9.5B.5101)
15 ➡️ PMD0576R03.4610 Koło stożkowe poziome MO,WIN,PL-oś pion. (PMD0576R03.4610)
16 ➡️ PMCBR.4630 Tulejka ślizgowa 12x16x6 WIN,MO,PL (PMCBR.4630)
17 ➡️ V5X10A.5102 Śruba mocująca silnik ROBUS/MOBY24V (V5X10A.5102)
18 ➡️ PMDAP4.4610 Wałek pośredni MOBY (PMDAP4.4610)
19 ➡️ PMC55C.4630 Wpust wysprzęglenia 5x5x35 MOBY (PMC55C.4630)
20 ➡️ PPD0452.4540 Pierścień dystansowy ślimacznicy MOBY(20) (PPD0452.4540)
21 ➡️ MO-B.2640 Sprężyna wysprzęglenia MB, PL, WIN, SOON, HOPP (MO-B.2640)
22 ➡️ PMDCO5.4610 Ślimacznica M=1,25 Z=34 MOBY4005, 4006, 5015, 5016 (PMDCO5.4610)
23 ➡️ PMCSE18.4630 Pierścień segera D=18 MOBY (PMCSE18.4630)
24 ➡️ PMPS5.4610 Trzpień wysprzęglenia 8x41,5 MOBY (24) (PMPS5.4610)
25 ➡️ R08C.5120 Podkładka 8,4x15 WINGO (R08C.5120)
26 ➡️ GOR-E1.5501 Pierścień gumowy O-RING WIN/MO (GOR-E1.5501)
27 ➡️ PMDICGMC.46102 Koło stożkowe na śrubę MOBY (PMDICGMC.46102)
28 ➡️ PMCS10.4630 Kołek 10x50 uchwytu mocuj. tylnego MB/PL (PMCS10.4630)
29 ➡️ PMCU3.4630 Łożysko MO/WIN//RO/ROX600 (PMCU3.4630)
30 ➡️ PMCSE25.4630 Pierścień segera D=25 ROBO/THOR/WIL/ROX (PMCSE25.4630)
31 ➡️ PMCS53.4630 Kołek 5x24, mocujący koło stożkowe WINGO, MOBY (PMCS53.4630)
32 ➡️ PMDVR5.4610 Śruba pociągowa 17x24 6P L=456,5 WIN4000, 4024/MB4005, 4006 (PMDVR5.4610)
33 ➡️ PMD0944R04.4610 Nakrętka śruby pociągowej WINGO4000, MB4005, MB4006 (PMD0944R04.4610)
34 ➡️ PMPU1R03.8003 Widełki nakrętki śruby pociągowej MOBY, WINGO (PMPU1R03.8003)
35 ➡️ CM-B.1630 Bębenek z kluczami MB,PL,RO,TH (4,8,6) (CM-B.1630)
36 ➡️ BPMMO.4540 Zespół zapadki bębenka MOBY (BPMMO.4540)
37 ➡️ V4X5.5102 Śruba mocująca zapadkę zamka THOR (V4X5.5102)
38 ➡️ BMGMOS1R01.45673 Wspornik klapki wysprzęglenia (BMGMOS1R01.45673)
38 ➡️ BMGMOS1R01.45673 Wspornik klapki wysprzęglenia (BMGMOS1R01.45673)
39 ➡️ MO-S.2640 Sprężynka klapki wysprzęglania i krańcówki MOBY (MO-S.2640)
40 ➡️ 41.101 Sworzeń 4X16 klapki wysprzęglania MOBY (zastępuje PMCS42.4630) (41.101)
41 ➡️ V5X10C.5102 Śruba obudowy X-Metro, mocowania wspornika klapki MOBY (V5X10C.5102)
42 ➡️ BPMW2A.4540 Osłonka śruby pociągowej WINGO/MOBY ciemnoszara (BPMW2A.4540)
43 ➡️ 32.010 Kondensator 7uF MOBY (32.010)
44 ➡️ PMDPA.4610 Wspornik z 4 otworami PLUTO (PMDPA.4610)
45 ➡️ PMDSMP.4610 Wspornik tylny z 5 otworami PLUTO, MOBY, TOONA (PMDSMP.4610)
46 ➡️ PMD0782.4610 Uchwyt mocujący tylny MOBY/PLUTO (BMFOR) (PMD0782.4610)
47 ➡️ PMDSMAR04.4610 Uchwyt do skrzydła PLUTO,MOBY,WINGO,TOONA (PMDSMAR04.4610)
48 ➡️ C4VFMPM/A.2065 Łącznik zewnętrzny (żeński) PLUTO (C4VFMPM/A.2065)
49 ➡️ C4VMPM.8003 Łącznik wewnętrzny (męski) PLUTO (C4VMPM.8003)
51 ➡️ PPD1038R04.4540 Osłona czujnika MOBY 1038 (PPD1038R04.4540)
52 ➡️ CMMO.8003 Kabel (CMMO.8003)
53 ➡️ D6.5110 Nakrętka M6 samohamowna MOBY/WS200S (D6.5110)
54 ➡️ V6X22A.5102 Śruba mocująca krańcówkę MOBY (V6X22A.5102)
55 ➡️ V10X40.5101 Śruba mocująca PL,WIN,MO do wspornika do słupka (45/50/55) (V10X40.5101)
56 ➡️ V8X10.5102 Śruba 8x10 mocująca widełki PL/WIN (38/51) (V8X10.5102)
57 ➡️ V6.3X19.5101 Wkręt obudowy PLUTO - krótki WS200S (V6.3X19.5101)
58 ➡️ V2.9X9.5-A.5101 Wkręt mocujący (V2.9X9.5-A.5101)
59 ➡️ R10.5120 Podkładka R10 PLUTO,WINGO x(43/52) (R10.5120)
60 ➡️ R8.5120 Podkładka 8x24 PLUTO/WINGO (R8.5120)
61 ➡️ D10.5110 Nakrętka M10 śruby moc.PL/WIN/MB do wspornika do słupka (D10.5110)
62 ➡️ V4X8.5105 Wkręt mocujący silnik MOBY 230V (62) (V4X8.5105)
63 ➡️ R04E.5120 Podkładka koronowa Big Metro/WS200S (R04E.5120)
64 ➡️ MBA01R03 Silnik 24V MOBY, METRO (MBA01R03)
65 ➡️ CMMO2.8003 MikrowyłącznikMOBY5016 (CMMO2.8003)
66 ➡️ PPD0572.4540 Pierścień plast.tylnego łoż.wirn.MB/WIN (PPD0572.4540)
67 ➡️ MO-1691R05.2640 Sprężynka krańcówki MOBY (MO-1691R05.2640)
68 ➡️ PMD0477A.4610 Wspornik mocowania silnika 24V MOBY (PMD0477A.4610)
69 ➡️ PMD0477.4610 Wspornik mocowania silnika 24V MOBY (PMD0477.4610)
71 ➡️ PMD1410R04.4610 Ogranicznik krańcowy blaszany - część wewnetrzna (górna) SHEL/TS432/SPIN (PMD1410R04.4610)
72 ➡️ PMD0528.4610 Element ogranicznika-dół (PMD0528.4610)
73 ➡️ MPFB3.2601 Opaska (MPFB3.2601)
74 ➡️ V6X25.5102 Śruba (V6X25.5102)
75 ➡️ MMCT.2620 Łącznik przewodów (MMCT.2620)
76 ➡️ V2.9X9.5.5101 Wkręt obudowy mikrowyłącznika ROBUS, mocowanie sprężyny krańcowej MOBY (V2.9X9.5.5101)
77 ➡️ PPD1039R02.4540 Pokrywa przełącznika MOBY (PPD1039R02.4540)
78 ➡️ 0984R03.45672 Obudowa met. krańcowego ogranicznika MOBY (patrz - PRMB06R01) (BMG0984R03.45672)
79 ➡️ BMG0985.45672 Płytka met.krańcowego ogranicznika MOBY - nie zamawiać! (patrz - PRMB06R01) (BMG0985.45672)
80 ➡️ GOR12.5501 Pierścień gumowy (GOR12.5501)
81 ➡️ PD0260A0001 Pierścień kompensujący łożyska wirnika MB, TO, HY, ROKIT (zastępuje PPD0231) (PD0260A0001)
81 ➡️ PD0260A0001 Pierścień kompensujący łożyska wirnika MB, TO, HY, ROKIT (zastępuje PPD0231) (PD0260A0001)
82 ➡️ PMCAC41.4630 Pierścień dystans. koła stożkowego MOBY (PMCAC41.4630)

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko promocje
Brak produktów ...

Szczególnie polecamy z naszej oferty