Strona główna1 » RTV i AGD2 » Kable połączeniowe3 » Patchcordy UTP

Patchcordy UTP

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Dostępność
PATCHCORD WIELOMODOWY PC-2LC/2LC-MM-OM3-2 2 m

PATCHCORD WIELOMODOWY PC-2LC/2LC-MM-OM3-2 2 m

50,16 zł
  • Numer katalogowy: PC-2LC/2LC-MM-OM3-2
  • Dostępność: dostępny
tr.dark,tr.DARK {background-color: #d0d0d0; font-size:11px;} tr.bright,tr.BRIGHT {background-color: #EFEFEF; font-size:11px;} .tab_title {padding-left:10px; text-align:left;}.tab_value { padding-left:10px;} Patchcord wielomodowy duplex OM3 z powłoką…
szt Do koszykadodaj do porównania
PATCHCORD WIELOMODOWY PC-2SC/2SC-MM-OM3-2

PATCHCORD WIELOMODOWY PC-2SC/2SC-MM-OM3-2

49,94 zł
  • Numer katalogowy: PC-2SC/2SC-MM-OM3-2
  • Dostępność: dostępny
tr.dark,tr.DARK {background-color: #d0d0d0; font-size:11px;} tr.bright,tr.BRIGHT {background-color: #EFEFEF; font-size:11px;} .tab_title {padding-left:10px; text-align:left;}.tab_value { padding-left:10px;} Patchcord wielomodowy duplex OM3 z powłoką…
szt Do koszykadodaj do porównania
PATCHCORD WIELOMODOWY PC-2SC/2ST-MM-2 2 m

PATCHCORD WIELOMODOWY PC-2SC/2ST-MM-2 2 m

20,33 zł
  • Numer katalogowy: PC-2SC/2ST-MM-2
  • Dostępność: dostępny
tr.dark,tr.DARK {background-color: #d0d0d0; font-size:11px;} tr.bright,tr.BRIGHT {background-color: #EFEFEF; font-size:11px;} .tab_title {padding-left:10px; text-align:left;}.tab_value { padding-left:10px;} Patchcord wielomodowy duplex OM2 z powłoką…
szt Do koszykadodaj do porównania
PATCHCORD WIELOMODOWY PC-2ST/2ST-MM-2 2 m

PATCHCORD WIELOMODOWY PC-2ST/2ST-MM-2 2 m

28,04 zł
  • Numer katalogowy: PC-2ST/2ST-MM-2
  • Dostępność: dostępny
tr.dark,tr.DARK {background-color: #d0d0d0; font-size:11px;} tr.bright,tr.BRIGHT {background-color: #EFEFEF; font-size:11px;} .tab_title {padding-left:10px; text-align:left;}.tab_value { padding-left:10px;} Patchcord wielomodowy duplex OM2 z powłoką…
szt Do koszykadodaj do porównania
PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK SC/APC PIG-SC-APC

PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK SC/APC PIG-SC-APC

8,75 zł
  • Numer katalogowy: PIG-SC-APC
  • Dostępność: dostępny
tr.dark,tr.DARK {background-color: #d0d0d0; font-size:11px;} tr.bright,tr.BRIGHT {background-color: #EFEFEF; font-size:11px;} .tab_title {padding-left:10px; text-align:left;}.tab_value { padding-left:10px;} Pigtail to krótki odcinek światłowodu…
szt Do koszykadodaj do porównania
PRZEWÓD RJ45/6/0.5-GREY 0.5 m

PRZEWÓD RJ45/6/0.5-GREY 0.5 m

3,26 zł
  • Numer katalogowy: RJ45/6/0.5-GREY
  • Dostępność: dostępny
tr.dark,tr.DARK {background-color: #d0d0d0; font-size:11px;} tr.bright,tr.BRIGHT {background-color: #EFEFEF; font-size:11px;} .tab_title {padding-left:10px; text-align:left;}.tab_value { padding-left:10px;} DANE TECHNICZNE Przewód: UTP kat. 6 :…
szt Do koszykadodaj do porównania
PRZEWÓD RJ45/6/1.5-GREY 1.5 m

PRZEWÓD RJ45/6/1.5-GREY 1.5 m

3,33 zł
  • Numer katalogowy: RJ45/6/1.5-GREY
  • Dostępność: dostępny
tr.dark,tr.DARK {background-color: #d0d0d0; font-size:11px;} tr.bright,tr.BRIGHT {background-color: #EFEFEF; font-size:11px;} .tab_title {padding-left:10px; text-align:left;}.tab_value { padding-left:10px;} DANE TECHNICZNE Przewód: UTP kat. 6 :…
szt Do koszykadodaj do porównania
PRZEWÓD RJ45/6/3.0-GREY 3.0 m

PRZEWÓD RJ45/6/3.0-GREY 3.0 m

4,92 zł
  • Numer katalogowy: RJ45/6/3.0-GREY
  • Dostępność: dostępny
tr.dark,tr.DARK {background-color: #d0d0d0; font-size:11px;} tr.bright,tr.BRIGHT {background-color: #EFEFEF; font-size:11px;} .tab_title {padding-left:10px; text-align:left;}.tab_value { padding-left:10px;} DANE TECHNICZNE Przewód: UTP kat. 6 :…
szt Do koszykadodaj do porównania

Producenci

ActiveJetAG ChemiaALANAzusaBIRA TRADEBlackBerryCabletechCyfralCynelDibeisiDSCDTMEura-Tech.euExtreme StyleGENEVOHONEYWELLHPHTCIntexJablotronJVCKemotKINGgatesKruger MatzM-LIFEMaclean Energy MaxellMicro-ChipMidlandMW POWERNiceNokiaOmegaORNOPanasonicPeiyingPlatinetPresidentProximaQuerSamsungSatelSonusSonyEricssonSunkerTeesaTelkom TelmorToshibaTP-linkUni-tUniconVartaVerbatimVipow
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl