Strona główna1 » Płatności tpay.com

Płatności tpay.com

Najwięcej obsługiwanych banków w panelu transakcyjnym tpay.com

Przelew bankowy online

Wybierz swój bank z listy dostępnych. Po dokonaniu wyboru kanału płatności, panel przeniesie Cię do strony logowania banku. Za przelewy internetowe nie jest pobierana żadna prowizja.

Zaloguj się do banku i wykonaj przelew online. Po poprawnym zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz potwierdzenie na podany podczas płatności adres e-mail. Przelewy online księgowane są natychmiastowo.


Płatność przelewem z Tpay.com

 

Kalkulator rat online

Raty online i kalkulator rat

Tpay.com umożliwia Ci dokonanie prostego zakupu za pomocą rat online. Raty online dostępne są dla koszyków w kwocie od 300 do 20 000 PLN z oprocentowaniem wynoszącym zaledwie 16%.

Dzięki udostępnionemu kalkulatorowi rat online możesz obliczyć wysokość raty przed kupnem. Okres kredytowania to od 3 do 36 miesięcy.


Dowiedz się więcej o Ratach Online w Tpay.com

Przejdź do strony głównej

Producenci

ActiveJetAG ChemiaAzusaBIRA TRADECabletechCyfralCynelDibeisiDSCDTMEura-Tech.euExtreme StyleGENEVOHONEYWELLHPIntexJablotronJVCKemotKINGgatesKruger MatzM-LIFEMaclean Energy MaxellMicro-ChipMidlandMW POWERNiceNice częściNokiaORNOPanasonicPeiyingPlatinetPresidentProximaQuerSatelSonusSunkerTeesaToshibaTP-linkUni-tUniconVartaVerbatimVipow