» » » » RUN 2500I (RUN2500I)

Kategorie

RUN 2500I (RUN2500I)

alt

1    BMG1247.45673    Korpus siłownika RUN (BMG1247.45673)
3    BMG1250.45673    Kołnierz wyjściowy RUN (BMG1250.45673)
4    BMG1251.45673    Dźwignia wysprzęglania RUN (BMG1251.45673)
5    PMD1258R05.4610    Kołnierz do korony (PMD1258R05.4610)
6    PD0680A0000    Ślimacznica RUN współpracuje tylko ze ślimakiem PD0681A0000 (PD0680A0000)
7    PMD1260.4610    Wał główny RUN (PMD1260.4610)
8    PMD1341.4610    Płyta podstawy RUN (PMD1341.4610)
9    MO-1070R03.2640    Sprężyna dźwigni wysprzęglenia ROBUS/RUN/ROX (MO-1070R03.2640)
10    PMD0885.4610    Nice Ramię ogranicznika na listwę zębatą - prawe
11    PMD0886.4610    Nice Ramię ogranicznika na listwę zębatą - lewe
12    PMD1256.4610    Trzpień wysprzęglenia RUN (PMD1256.4610)
13    PMD1358.4610    Tulejka wiatraka RUN (PMD1358.4610)
14    PMD0628.4610    Koło zębate wyjściowe M=4 Z=18 (PMD0628.4610)
15    PMD1054.4610    Oś dźwigni wysprzęglania ROBUS/RUN/ROX600 (PMD1054.4610)
16    PMD0140.4610    Kotwa moc.płytę podst.THOR/WIL/RUN/X-BAR/S-BAR/M-BAR (PMD0140.4610)
17    PPD1262.4540    Podparcie płytki enkodera RUN (PPD1262.4540)
18    PPD1261.4540    Wiatrak-wentylator RUN (PPD1261.4540)
19    PPD1249.4540    Pokrywa wierzchnia RUN (PPD1249.4540)
20    PPD1254.4540    Osłona koła wyjściowego RUN (PPD1254.4540)
21    PPD1252R01.4540    Podstawa elektroniki RUN (PPD1252R01.4540)
22    PPD1253.4540    Osłona śrub mocujących RUN (PPD1253.4540)
23    PPD0600.4540    Wspornik mikrowyłączników ROBUS/RUN (PPD0600.4540)
24    PPD0601.4540    Osłonka mikrowyłączników ROBUS/RUN (PPD0601.4540)
25    PPD0627.4540    Pipek sprężyny krańcówek ROBUS/RUN (PPD0627.4540)
27    PPD0955R01.4540    Element plast. wysprzęgl.ROBUS/RUN/ROX600 (PPD0955R01.4540)
28    PPD0956R01.4540    Obudowa bębenka ROBUS/RUN/ROX600 (PPD0956R01.4540)
29    PPD0957R01.4540    Zapadka wysprzeglania ROBUS/RUN/ROX (PPD0957R01.4540)
30    PPD0959R01.4540    Krzywka wysprzęglenia ROBUS/RUN/ROX (PPD0959R01.4540)
31    PPD0960R01.4540    Osłonka przesuwna zamka ROBUS/RUN/ROX (PPD0960R01.4540)
32    PD0680A0000    Ślimacznica RUN współpracuje tylko ze ślimakiem PD0681A0000 (PD0680A0000)
33    PPD1195.4540    Osłonka gumowa ROBUS,ROAD,RUN (PPD1195.4540)
34    MR1344R03    Silnik trójfazowy 200W/3x230V do RUN2500I/A (MR1344R03)
35    MO-D.2640    Sprężyna wyłącznika krańcowego ROBO/THOR/RB (MO-D.2640)
36    TRA142.1025    Transformator RUN1800/A, 2500/A, 2500I/A (TRA142.1025)
39    FILTEMI001.1022    Filtr przeciwzakłóceniowy RUN (FILTEMI001.1022)
40    PMCS10.4630    Kołek 10x50 uchwytu mocuj. tylnego MB/PL (PMCS10.4630)
41    RUA2/A    Centrala sterująca do RUN2500I (z inverterem) (RUA2/A)
42    PFM-B.2213    Uchwyt bezpiecznika ROBUS/RUN/POP/HOPP/WS200S (PFM-B.2213)
43    CA1170.5320    Kabel Run2500I (CA1170.5320)
44    CA1537.5320    Kabel (CA1537.5320)
45    SIA10/A    Płytka enkodera SIGNO (SIA10/A)
46    MICROI.1617    Mikrowyłącznik ROBO,ROBUS (MICROI.1617)
47    GOR1257.5501    Podkładka pod silnik RUN (GOR1257.5501)
48    CM-B.1630    Bębenek z kluczami MB,PL,RO,TH (4,8,6) (CM-B.1630)
49    PD0169A00    Sprężyna zapadki wysprzęglania ROBUS/RUN/ROX - zastępuje 21.105 (PD0169A00)
50    PMCSE30.4630    Pierścień segera wału głównego THOR (PMCSE30.4630)
51    PMC128.4630    Wpust wysprzęglenia 12x8x70 THOR/RUN40/M-BAR (PMC128.4630)
52    PMCAC1.4630    Pierścień kompens.D=47 łożysk wału głównego ROBO/THORROX600 (PMCAC1.4630)
53    PMCPM.4630    Przepust gumowy przewodów ROBUS350 (PMCPM.4630)
54    PMCPM2.4630    Przepust przewodów RUN/HYKE/HOPP (PMCPM2.4630)
57    PMCS13A.4630    Kołek sprężysty mocowania ślimaka RUN (PMCS13A.4630)
58    MO-N.2640    Sprężyna wysprzęglenia ROBO/THOR/ROBUS/ROX (MO-N.2640)
62    V4.2X13A.5101    Wkręt ROBUS/WS200S/ROX (V4.2X13A.5101)
63    V6.3X22D.5101    Wkręt mocujący tarczę wysprzęglenia SIGNO(100) (V6.3X22D.5101)
64    V6X15B.5102    Śruba kołnierza ROBUS (V6X15B.5102)
65    V4.2x38.5101    Śruba 4.2x38 (V4.2x38.5101)
66    V4.8x13-C.5101    Wkręt mocujący pokrywę RUN 28 (V4.8x13-C.5101)
68    V6.3X19.5101    Wkręt obudowy PLUTO - krótki WS200S (V6.3X19.5101)
69    V2.9X9.5.5101    Wkręt obudowy mikrowyłącznika ROBUS, mocowanie sprężyny krańcowej MOBY (V2.9X9.5.5101)
70    V4X5.5102    Śruba mocująca zapadkę zamka THOR (V4X5.5102)
71    V4X8.5105    Wkręt mocujący silnik MOBY 230V (62) (V4X8.5105)
72    V10X12A.5102    Śruba moc.koło zęb.wyjściowe ROBUS/ROAD/THOR/ROX (V10X12A.5102)
77    D8.5102    Nakrętka M8 zwykła ROBUS (D8.5102)
78    R12C.5120    Podkładka mocująca koło zębate wyjściowe THOR/ROX (R12C.5120)
81    1248R01.45673    Pokrywa RUN (BMG1248R01.45673)
82    PMCU10.4630    Łożysko 6206ZZ wału głównego THOR (PMCU10.4630)
83    GOR-M.5501    Pierścień uszczelniający 30x40x7 THOR/RUN/LN432 (GOR-M.5501)
84    GOR-L.5501    Pierścień uszczelniający trzpienia wysprzęglenia 10x24x7 RO/RB/ROX600 (GOR-L.5501)
85    PMCU3.4630    Łożysko MO/WIN//RO/ROX600 (PMCU3.4630)
86    V4.2X9.5.5101    Wkręt mocujący klapkę wysprzęglania PL/RO(24/55) (V4.2X9.5.5101)
87    PPD1427.4540    Osłona wewnętrzna wentylatora obudowy RUN (PPD1427.4540)
88    VEN-1567.26252    Wentylator RUN2500/A, 2500I/A (VEN-1567.26252)
89    PPD1426.4540    Osłona zewnętrzna wentylatora obudowy RUN (PPD1426.4540)
90    F6,3AR.2201    Bezpiecznik 6,3A 5x20 sf ritard. 250V (F6,3AR.2201)
91    V4.8X13.5101    Wkręt mocujący osłonkę zamka TOONA7024 (V4.8X13.5101)
92    MA3x3.0901    Magnes neodymowy enkodera RUN (MA3x3.0901)
93    V6.3X25.5101    Wkręt obudowy PLUTO - długi (V6.3X25.5101)
94    PPD0120.4540    Osłona dystansowa THOR/RUN (PPD0120.4540)
95    D8.5110    Nakrętka samohamowna M8 ROBUS,POP (D8.5110)
96    GOR17.5501    Pierścień uszczelniający pokrywy wału wyjściowego RUN (GOR17.5501)
97    R04E.5120    Podkładka koronowa Big Metro/WS200S (R04E.5120)
98    V2.9X6.5-A.5101    Wkręt mocujący zaślepkę zamka THOR (V2.9X6.5-A.5101)
100    RUA3    Inwerter do RUN2500I (z inwerterem) (RUA3)
101    FILTEMI002.1022    Element (FILTEMI002.1022)
102    D4-D.5110    Nakrętka samoblokująca M4 ROKIT (D4-D.5110)
103    V4X10-F.5102    Śruba pokrywy ROBUS (V4X10-F.5102)
104    CT200D.5320    Kabel (CT200D.5320)

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko promocje
Brak produktów ...

Szczególnie polecamy z naszej oferty