» » » » THOR1561 (TH1561)

Kategorie

THOR1561 (TH1561)

alt
1    BMGTHAR06.45673    Korpus siłownika THOR (BMGTHAR06.45673)
2    BMGTHC.45673    Pokrywa aluminiowa THOR (BMGTHC.45673)
3    PPD1867A.4540    Osłona ciemnoszara śrub mocujących THOR (1 sztuka!) (PPD1867A.4540)
4    BMMSAR02.45671    Klapka wysprzęglania THOR (BMMSAR02.45671)
5    PPD1868A.4540    Osłona ciemnoszara zamka THOR (PPD1868A.4540)
6    CM-B.1630    Bębenek z kluczami MB,PL,RO,TH (4,8,6) (CM-B.1630)
7    PPD1878A.4540    Zapadka zamka (ciemnoszara) THOR/ROBO (PPD1878A.4540)
8    G6X50.5123    Trzpień(oś) 6x50 klapki wysprzęg.THOR (G6X50.5123)
9    PPD1184R01.4540    Podstawa elektroniki RO/TH (PPD1184R01.4540)
13    MO-D.2640    Sprężyna wyłącznika krańcowego ROBO/THOR/RB (MO-D.2640)
14    MICROI-C.1617    Mikrowyłącznik SUMO/THOR/WIL (MICROI-C.1617)
15    MICROI.1617    Mikrowyłącznik ROBO,ROBUS (MICROI.1617)
17    BMCI.4567    Pokrywa dolna silnika THOR (BMCI.4567)
18    PEDS652A.4650    Stojan TH1561, 2261 (trójfazowy) (PEDS652A.4650)
19    BMCS.45672    Pokrywa górna silnika THOR (BMCS.45672)
20    PPD1180.4540    Wiatrak silnika THOR, szary (PPD1180.4540)
21    PPD1181.4540    Osłona wiatraka szara THOR (PPD1181.4540)
22    PMD1625.4610    Ślimak THOR (PMD1625.4610)
23    PMCU3010.4630    Łożysko 6005 2RS wirnika dolne THOR (PMCU3010.4630)
24    PECR1175.4670    Wirnik z wałem TH1551, 1561, 2261 (PECR1175.4670)
25    PPD1182.4540    Osłonka mikrowyłączników krańcówek ROBO/THOR (PPD1182.4540)
26    PPD1183.4540    Pipek sprężyny ROBO (PPD1183.4540)
27    M12V.1850    Kostka przyłączeniowa (M12V.1850)
28    PMCU6.4630    Łożysko (PMCU6.4630)
29    MMCP.2620    Tuleja (MMCP.2620)
30    MMCT.2620    Łącznik przewodów (MMCT.2620)
33    V6X120.5102    Śruba długa silnika THOR (V6X120.5102)
34    PMD0167.4610    Trzpień wysprzęglenia THOR (PMD0167.4610)
35    MO-N.2640    Sprężyna wysprzęglenia ROBO/THOR/ROBUS/ROX (MO-N.2640)
36    PMCU3.4630    Łożysko MO/WIN//RO/ROX600 (PMCU3.4630)
37    PMCSE30.4630    Pierścień segera wału głównego THOR (PMCSE30.4630)
38    PMDRC5.46102    Ślimacznica M=2,5 Z=34 THOR (PMDRC5.46102)
39    PMD0131A.4610    Wał główny modernizowany THOR (PMD0131A.4610)
40    PMC128.4630    Wpust wysprzęglenia 12x8x70 THOR/RUN40/M-BAR (PMC128.4630)
41    PMCS10.4630    Kołek 10x50 uchwytu mocuj. tylnego MB/PL (PMCS10.4630)
42    PPD0120.4540    Osłona dystansowa THOR/RUN (PPD0120.4540)
43    PMCU10.4630    Łożysko 6206ZZ wału głównego THOR (PMCU10.4630)
44    GOR-Y.5501    Pierścień gumowy O-RING kołnierza TH/ROX (GOR-Y.5501)
45    BMFP010A.45673    Kołnierz ochronny THOR (BMFP010A.45673)
46    V5X15-A.5102    Śruba mocująca kołnierz ochronny THOR / HOPP (V5X15-A.5102)
47    PMD0628.4610    Koło zębate wyjściowe M=4 Z=18 (PMD0628.4610)
48    R12C.5120    Podkładka mocująca koło zębate wyjściowe THOR/ROX (R12C.5120)
49    PMD0139.4610    Płyta podstawy THOR (PMD0139.4610)
50    PMD0140.4610    Kotwa moc.płytę podst.THOR/WIL/RUN/X-BAR/S-BAR/M-BAR (PMD0140.4610)
51    MMCOI.2620    Tuleja (MMCOI.2620)
52    V4.2X9.5.5101    Wkręt mocujący klapkę wysprzęglania PL/RO(24/55) (V4.2X9.5.5101)
53    V2.9X16.5101    Wkręt mocujący mikrowyłączniki RO,TH (47/53) (V2.9X16.5101)
54    PMCAC1.4630    Pierścień kompens.D=47 łożysk wału głównego ROBO/THORROX600 (PMCAC1.4630)
55    V4X5.5102    Śruba mocująca zapadkę zamka THOR (V4X5.5102)
56    V2.9X6.5-A.5101    Wkręt mocujący zaślepkę zamka THOR (V2.9X6.5-A.5101)
57    V3.5X20.5101    Śruba (V3.5X20.5101)
59    V4.8X16.5101    Śruba (V4.8X16.5101)
60    R04E.5120    Podkładka koronowa Big Metro/WS200S (R04E.5120)
62    GOR-L1.5501    Pierścień gumowy O-RING THOR (GOR-L1.5501)
65    CFCS2.5320    Kabel (CFCS2.5320)
67    V4X8.5105    Wkręt mocujący silnik MOBY 230V (62) (V4X8.5105)
68    V4.2X9.5B.5101    Wkręt mocujący pokrywę THOR (68) (V4.2X9.5B.5101)
69    BPC.4540    Pokrywa (BPC.4540)
70    D6.5102    Nakrętka zwykła M6 SPIDER,SPIDO,MOBY (D6.5102)
71    D12B.5110    Nakrętka zwykła niska M12 THOR (D12B.5110)
72    D12.5110    Nakrętka samohamowna RUN (D12.5110)
74    G6X14.5123    Śruba mocująca ogranicznik na listwie zębatej (G6X14.5123)
75    R12.5120    Podkładka RUN (R12.5120)
76    V6.3X25.5101    Wkręt obudowy PLUTO - długi (V6.3X25.5101)
78    GOR-M.5501    Pierścień uszczelniający 30x40x7 THOR/RUN/LN432 (GOR-M.5501)
79    CGU8B.5310    Osłonka (CGU8B.5310)
80    PMD0885.4610    Nice Ramię ogranicznika na listwę zębatą - prawe
81    PMD0886.4610    Nice Ramię ogranicznika na listwę zębatą - lewe
82    V10X12A.5102    Śruba moc.koło zęb.wyjściowe ROBUS/ROAD/THOR/ROX (V10X12A.5102)
83    PMD0165.4610    Pierścień regulacji łożysk wirnika THOR/ROX600 (PMD0165.4610)
84    GOR-W.5501    Uszczelka gąbkowa pod silnik THOR (wszystkie modele) (GOR-W.5501)
85    PMCS6.4630    Kołek sprężysty ślimaka RO/TH1551/RB1000/ROX600 (PMCS6.4630)
102    KRTH01    Części THOR-RUN (KRTH01)

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko promocje
Brak produktów ...

Szczególnie polecamy z naszej oferty