Strona główna1 » Światłowody

Światłowody

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko promocje
Przewód, kabel patchcord UTP 5e wtyk-wtyk 1m szary Maclean

Przewód, kabel patchcord UTP 5e wtyk-wtyk 1m szary Maclean

20,99 zł
  • Numer katalogowy: MCTV-649
szt Do koszykadodaj do porównania
ADAPTER JEDNOMODOWY AD-2LC-APC/2LC-APC FERRULA CERAMICZNA

ADAPTER JEDNOMODOWY AD-2LC-APC/2LC-APC FERRULA CERAMICZNA

4,00 zł
  • Numer katalogowy: AD-2LC-APC/2LC-APC
  • Dostępność: dostępny
tr.dark,tr.DARK {background-color: #d0d0d0; font-size:11px;} tr.bright,tr.BRIGHT {background-color: #EFEFEF; font-size:11px;} .tab_title {padding-left:10px; text-align:left;}.tab_value { padding-left:10px;} Adapter AD-2LC-APC/2LC-APC jednomodowy…
szt Do koszykadodaj do porównania
ADAPTER JEDNOMODOWY AD-2LC/2LC FERRULA CERAMICZNA

ADAPTER JEDNOMODOWY AD-2LC/2LC FERRULA CERAMICZNA

4,00 zł
  • Numer katalogowy: AD-2LC/2LC
  • Dostępność: dostępny
tr.dark,tr.DARK {background-color: #d0d0d0; font-size:11px;} tr.bright,tr.BRIGHT {background-color: #EFEFEF; font-size:11px;} .tab_title {padding-left:10px; text-align:left;}.tab_value { padding-left:10px;} Adapter DUPLEX AD-2LC/2LC jednomodowy…
szt Do koszykadodaj do porównania
ADAPTER JEDNOMODOWY AD-2SC/2SC

ADAPTER JEDNOMODOWY AD-2SC/2SC

3,00 zł
  • Numer katalogowy: AD-2SC/2SC
  • Dostępność: dostępny
tr.dark,tr.DARK {background-color: #d0d0d0; font-size:11px;} tr.bright,tr.BRIGHT {background-color: #EFEFEF; font-size:11px;} .tab_title {padding-left:10px; text-align:left;}.tab_value { padding-left:10px;} Adapter DUPLEX AD-2SC/2SC jednomodowy…
szt Do koszykadodaj do porównania
ADAPTER JEDNOMODOWY AD-FC-APC/FC-APC

ADAPTER JEDNOMODOWY AD-FC-APC/FC-APC

4,00 zł
  • Numer katalogowy: AD-FC-APC/FC-APC
  • Dostępność: dostępny
tr.dark,tr.DARK {background-color: #d0d0d0; font-size:11px;} tr.bright,tr.BRIGHT {background-color: #EFEFEF; font-size:11px;} .tab_title {padding-left:10px; text-align:left;}.tab_value { padding-left:10px;} Adapter AD-FC-APC/FC-APC jednomodowy…
szt Do koszykadodaj do porównania
ADAPTER JEDNOMODOWY AD-FC/FC

ADAPTER JEDNOMODOWY AD-FC/FC

5,00 zł
  • Numer katalogowy: AD-FC/FC
  • Dostępność: dostępny
tr.dark,tr.DARK {background-color: #d0d0d0; font-size:11px;} tr.bright,tr.BRIGHT {background-color: #EFEFEF; font-size:11px;} .tab_title {padding-left:10px; text-align:left;}.tab_value { padding-left:10px;} Adapter AD-FC/FC jednomodowy łączący…
szt Do koszykadodaj do porównania
ADAPTER JEDNOMODOWY AD-SC-APC/SC-APC

ADAPTER JEDNOMODOWY AD-SC-APC/SC-APC

2,00 zł
  • Numer katalogowy: AD-SC-APC/SC-APC
  • Dostępność: dostępny
tr.dark,tr.DARK {background-color: #d0d0d0; font-size:11px;} tr.bright,tr.BRIGHT {background-color: #EFEFEF; font-size:11px;} .tab_title {padding-left:10px; text-align:left;}.tab_value { padding-left:10px;} Adapter AD-SC-APC/SC-APC jednomodowy…
szt Do koszykadodaj do porównania
ADAPTER JEDNOMODOWY AD-SC/SC

ADAPTER JEDNOMODOWY AD-SC/SC

2,00 zł
  • Numer katalogowy: AD-SC/SC
  • Dostępność: dostępny
tr.dark,tr.DARK {background-color: #d0d0d0; font-size:11px;} tr.bright,tr.BRIGHT {background-color: #EFEFEF; font-size:11px;} .tab_title {padding-left:10px; text-align:left;}.tab_value { padding-left:10px;} Adapter AD-SC/SC jednomodowy łączący…
szt Do koszykadodaj do porównania
ADAPTER JEDNOMODOWY AD-ST/ST

ADAPTER JEDNOMODOWY AD-ST/ST

5,00 zł
  • Numer katalogowy: AD-ST/ST
  • Dostępność: dostępny
tr.dark,tr.DARK {background-color: #d0d0d0; font-size:11px;} tr.bright,tr.BRIGHT {background-color: #EFEFEF; font-size:11px;} .tab_title {padding-left:10px; text-align:left;}.tab_value { padding-left:10px;} Adapter AD-ST/ST jednomodowy łączący…
szt Do koszykadodaj do porównania
ADAPTER JEDNOMODOWY DUPLEX AD-2SC/2ST

ADAPTER JEDNOMODOWY DUPLEX AD-2SC/2ST

14,00 zł
  • Numer katalogowy: AD-2SC/2ST
  • Dostępność: dostępny
tr.dark,tr.DARK {background-color: #d0d0d0; font-size:11px;} tr.bright,tr.BRIGHT {background-color: #EFEFEF; font-size:11px;} .tab_title {padding-left:10px; text-align:left;}.tab_value { padding-left:10px;} Adapter hybrydowy DUPLEX AD-2SC/2ST jednomodowy…
szt Do koszykadodaj do porównania
ADAPTER WIELOMODOWY AD-2LC/2LC-MM

ADAPTER WIELOMODOWY AD-2LC/2LC-MM

4,00 zł
  • Numer katalogowy: AD-2LC/2LC-MM
  • Dostępność: dostępny
tr.dark,tr.DARK {background-color: #d0d0d0; font-size:11px;} tr.bright,tr.BRIGHT {background-color: #EFEFEF; font-size:11px;} .tab_title {padding-left:10px; text-align:left;}.tab_value { padding-left:10px;} Adapter DUPLEX AD-2LC/2LC-MM wielmodowy…
szt Do koszykadodaj do porównania
ADAPTER WIELOMODOWY AD-2SC/2SC-MM

ADAPTER WIELOMODOWY AD-2SC/2SC-MM

3,00 zł
  • Numer katalogowy: AD-2SC/2SC-MM
  • Dostępność: dostępny
tr.dark,tr.DARK {background-color: #d0d0d0; font-size:11px;} tr.bright,tr.BRIGHT {background-color: #EFEFEF; font-size:11px;} .tab_title {padding-left:10px; text-align:left;}.tab_value { padding-left:10px;} Adapter DUPLEX AD-2SC/2SC-MM wielomodowy…
szt Do koszykadodaj do porównania
ADAPTER WIELOMODOWY AD-FC/FC-MM

ADAPTER WIELOMODOWY AD-FC/FC-MM

5,00 zł
  • Numer katalogowy: AD-FC/FC-MM
  • Dostępność: dostępny
tr.dark,tr.DARK {background-color: #d0d0d0; font-size:11px;} tr.bright,tr.BRIGHT {background-color: #EFEFEF; font-size:11px;} .tab_title {padding-left:10px; text-align:left;}.tab_value { padding-left:10px;} Adapter AD-FC/FC-MM wielomodowy łączący…
szt Do koszykadodaj do porównania
ADAPTER WIELOMODOWY AD-SC/SC-MM

ADAPTER WIELOMODOWY AD-SC/SC-MM

3,00 zł
  • Numer katalogowy: AD-SC/SC-MM
  • Dostępność: dostępny
tr.dark,tr.DARK {background-color: #d0d0d0; font-size:11px;} tr.bright,tr.BRIGHT {background-color: #EFEFEF; font-size:11px;} .tab_title {padding-left:10px; text-align:left;}.tab_value { padding-left:10px;} Adapter AD-SC/SC-MM wielomodowy łączący…
szt Do koszykadodaj do porównania
CHUSTECZKI KIM-WIPES

CHUSTECZKI KIM-WIPES

25,00 zł
  • Numer katalogowy: KIM-WIPES
  • Dostępność: dostępny
tr.dark,tr.DARK {background-color: #d0d0d0; font-size:11px;} tr.bright,tr.BRIGHT {background-color: #EFEFEF; font-size:11px;} .tab_title {padding-left:10px; text-align:left;}.tab_value { padding-left:10px;} Bezpyłowe chusteczki KIM-WIPES służą…
szt Do koszykadodaj do porównania
Kabel patchcord UTP cat.5e   1.0m Cabletech Eco-Line

Kabel patchcord UTP cat.5e 1.0m Cabletech Eco-Line

3,00 zł
  • Producent: Cabletech
  • Numer katalogowy: KPO4011-1.0
  • Dostępność: dostępny
Kabel, zakończony z obu stron wtykami RJ45, służy do połączenia zarówno urządzeń pasywnych, jak i aktywnych w sieciach LAN. Wysoka jakość materiałów, z jakich jest on wykonany, daje gwarancję przesyłania sygnału bez żadnych zakłóceń oraz zapewnia długą…
szt Do koszykadodaj do porównania
Kabel patchcord UTP cat.5e   1.5m Cabletech Eco-Line

Kabel patchcord UTP cat.5e 1.5m Cabletech Eco-Line

3,00 zł
  • Producent: Cabletech
  • Numer katalogowy: KPO4011-1.5
  • Dostępność: dostępny
Kabel, zakończony z obu stron wtykami RJ45, służy do połączenia zarówno urządzeń pasywnych, jak i aktywnych w sieciach LAN. Wysoka jakość materiałów, z jakich jest on wykonany, daje gwarancję przesyłania sygnału bez żadnych zakłóceń oraz zapewnia długą…
szt Do koszykadodaj do porównania
Kabel patchcord UTP cat.5e   10m Cabletech Eco-Line

Kabel patchcord UTP cat.5e 10m Cabletech Eco-Line

8,00 zł
  • Producent: Cabletech
  • Numer katalogowy: KPO4011-10
  • Dostępność: dostępny
Kabel, zakończony z obu stron wtykami RJ45, służy do połączenia zarówno urządzeń pasywnych, jak i aktywnych w sieciach LAN. Wysoka jakość materiałów, z jakich jest on wykonany, daje gwarancję przesyłania sygnału bez żadnych zakłóceń oraz zapewnia długą…
szt Do koszykadodaj do porównania
Kabel patchcord UTP cat.5e   15m Cabletech Eco-Line

Kabel patchcord UTP cat.5e 15m Cabletech Eco-Line

10,00 zł
  • Producent: Cabletech
  • Numer katalogowy: KPO4011-15
  • Dostępność: dostępny
Kabel, zakończony z obu stron wtykami RJ45, służy do połączenia zarówno urządzeń pasywnych, jak i aktywnych w sieciach LAN. Wysoka jakość materiałów, z jakich jest on wykonany, daje gwarancję przesyłania sygnału bez żadnych zakłóceń oraz zapewnia długą…
szt Do koszykadodaj do porównania
Kabel patchcord UTP cat.5e   5.0m Cabletech Eco-Line

Kabel patchcord UTP cat.5e 5.0m Cabletech Eco-Line

5,00 zł
  • Producent: Cabletech
  • Numer katalogowy: KPO4011-5.0
  • Dostępność: dostępny
Kabel, zakończony z obu stron wtykami RJ45, służy do połączenia zarówno urządzeń pasywnych, jak i aktywnych w sieciach LAN. Wysoka jakość materiałów, z jakich jest on wykonany, daje gwarancję przesyłania sygnału bez żadnych zakłóceń oraz zapewnia długą…
szt Do koszykadodaj do porównania
KASETA ŚWIATŁOWODOWA PPKS-12N

KASETA ŚWIATŁOWODOWA PPKS-12N

8,00 zł
  • Numer katalogowy: PPKS-12N
  • Dostępność: dostępny
tr.dark,tr.DARK {background-color: #d0d0d0; font-size:11px;} tr.bright,tr.BRIGHT {background-color: #EFEFEF; font-size:11px;} .tab_title {padding-left:10px; text-align:left;}.tab_value { padding-left:10px;} Kaseta światłowodowa z tacką spawów na…
szt Do koszykadodaj do porównania
KASETA ŚWIATŁOWODOWA PPKS-19

KASETA ŚWIATŁOWODOWA PPKS-19

10,00 zł
  • Numer katalogowy: PPKS-19
  • Dostępność: dostępny
tr.dark,tr.DARK {background-color: #d0d0d0; font-size:11px;} tr.bright,tr.BRIGHT {background-color: #EFEFEF; font-size:11px;} .tab_title {padding-left:10px; text-align:left;}.tab_value { padding-left:10px;} Kaseta światłowodowa z tacką spawów na…
szt Do koszykadodaj do porównania
MODUŁ JEDNOMODOWY SFP MINI GBIC MGBIC-LH-F

MODUŁ JEDNOMODOWY SFP MINI GBIC MGBIC-LH-F

160,00 zł
  • Numer katalogowy: MGBIC-LH-F
  • Dostępność: dostępny
tr.dark,tr.DARK {background-color: #d0d0d0; font-size:11px;} tr.bright,tr.BRIGHT {background-color: #EFEFEF; font-size:11px;} .tab_title {padding-left:10px; text-align:left;}.tab_value { padding-left:10px;} Optyczne moduły Mini-GBIC (Mini - Gigabit…
szt Do koszykadodaj do porównania
MODUŁ JEDNOMODOWY SFP-203/5G

MODUŁ JEDNOMODOWY SFP-203/5G

53,00 zł
  • Numer katalogowy: SFP-203/5G
  • Dostępność: dostępny
tr.dark,tr.DARK {background-color: #d0d0d0; font-size:11px;} tr.bright,tr.BRIGHT {background-color: #EFEFEF; font-size:11px;} .tab_title {padding-left:10px; text-align:left;}.tab_value { padding-left:10px;} Optyczne moduły zgodne ze standardem…
szt Do koszykadodaj do porównania
MODUŁ JEDNOMODOWY SFP-203G

MODUŁ JEDNOMODOWY SFP-203G

51,00 zł
  • Numer katalogowy: SFP-203G
  • Dostępność: dostępny
tr.dark,tr.DARK {background-color: #d0d0d0; font-size:11px;} tr.bright,tr.BRIGHT {background-color: #EFEFEF; font-size:11px;} .tab_title {padding-left:10px; text-align:left;}.tab_value { padding-left:10px;} Optyczne moduły zgodne ze standardem…
szt Do koszykadodaj do porównania

Producenci

ActiveJetAG ChemiaALANAzusaBIRA TRADECabletechCyfralCynelDibeisiDSCDTMEura-Tech.euExtreme StyleGENEVOHONEYWELLHPIntexJablotronJVCKemotKINGgatesKruger MatzM-LIFEMaclean Energy MaxellMicro-ChipMidlandMW POWERNiceNice częściNokiaORNOPanasonicPeiyingPlatinetPresidentProximaQuerSatelSonusSunkerTeesaToshibaTP-linkUni-tUniconVartaVerbatimVipow